Kural’dan Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama: Yalan yanlış bilgilere kulak asmayın

Jülide Kural, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan 23 yıllık hayat arkadaşı Kadir İnanır’ın sağlık durumunun hızla iyiye gittiğini duyurdu.

Sosyal medya hesaplarından İnanır’a ilişkin paylaşım yapan Kural, “Daha önce de ifade ettiğim gibi yalnızca doktorlarının ve benim açıklamalarıma kulak veriniz” dedi.

Jülide KUral’ın açıklaması şöyle:

“Kadir İnanır’ın sağlık durumu şu anda son derece iyi bir şekilde seyretmektedir. Yoğun bakımdaki sürecin devam etmesinin tek nedeni doktorlarının kontrolü tamamen kendilerinde bulundurmak istemesiyle
ilgilidir.
Bugün üç kez yoğun bakıma yaptığım ziyaretlerde Kadir İnanır artık bir an önce eve gitmek istediğini bana ifade etmiş, doktorlarına o güzel gülüşünü göstermiş ve büyük bir hızla iyileşme yoluna girdiğini kanıtlamıştır. Bir tekrar bilgi olduğu için bunları bugün paylaşmayı düşünmüyordum ancak o kadar çok yalan yanlış bilgi ortada dolaşmaktadır ki…

Bir örnek vermek isterim “Altın Magazin” adlı sayfada yayınlanan tümüyle yanlış bilgilere lütfen kulak asmayınız. Sadece tıklanma sayısını arttırmak için ahlaksızca yapılan bu yayın anlayışını protesto etmenizi rica ederim. Daha önce de ifade ettiğim gibi yalnızca doktorlarının ve benim açıklamalarıma kulak veriniz. Bu bilgileri de sadece Kadir İnanır’ın instagram sayfasından ve bana ait olan Jülide Kural facebook sayfasından edinebilirsiniz. Başka hiçbir habere kulak asmayınız çünkü yalan, yanlış ve asılsız haberler ortalıkta dolaşmaktadır.
Bu açıklamayı yapmaya kendimi zorunlu hissetme nedenim de hepimizin Kadir İnanır’a duyduğu sevgi ve saygının büyüklüğüdür.
Elbette sabırlı olmalıyız, emek vermeliyiz ve mutlaka özenli davranmalıyız. Sevginizin gücüne olan
inancımla… Saygılarımla, Jülide Kural.”

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x