Aşkları tam gaz devam ediyor! Ünlü ikiliden romantik paylaşım

Ünlü program sunucusu Mehmet Ali Erbil ile kendisinden yaşca küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’ın ilişkeri doludizgin devam ediyor. Mehmet Ali Erbil sevgilisi Gülseren Ceylan ile fotoğraf paylaştı.

“AĞIR ABİYİ OYNUYORUM”

‘Hep Yek’ serisinin sekizincisi ‘Hep Yek Loto’ için başrol oyuncuları Ulaş İnan Torun, Önder Açıkbaş, Cansu Büşra Tuman, Erkan Meriç ve yapımcı-yönetmen Bilal Kalyoncu kamera karşısına geçti. Komedyen, “Teklifi kabul etmemizdeki sebep neydi?” sorusuna, “Bilal Kalyoncu ile bir yılda ikinci projemiz. Daha çok iş yapacağız. Bir aile gibi olduk. Senaryoları güzel yazıyorlar. Ben ağır abiyi oynuyorum bu filmde. Sürprizli bir rol. Filmin kötü adamı” yanıtını verdi.

“KURALLARI VAR ÖPÜŞMÜYOR”

Ceylan, evde sevgilisi Mehmet Ali Erbil’den oyunculuk dersi aldığını belirtti. Ceylan, “İzlemeye gelmiştim. Yönetmenimiz, ‘Anı olsun ister misin?’ dedi. Mehmet Ali de uygun gördü” dedi. Erbil ise, “Kuralları var ama öpüşmüyor” diyerek, espri yaptı.

“ONUN İLİŞKİSİNE SAYGI DUYUYORUM”

Kızı Yasmin Erbil’in, “Babamın evlenmesini istemiyorum” sözlerine komedyen, “Kendi psikolojisiyle öyle yaklaşıyor. Babasına karşı gelmiş değil. Eninde sonunda ben ne dersem babası olduğum için saygı duyacak ve kabullenecek. Ben de onun ilişkisine saygı duyuyorum. Modern bir aileyiz ama bazı şeylerde tutucuyuz. Annesi çok iyi yetişirdi. Anne-baba ünlüyse avantaj gibi görünüyor ama aslında dezavantaj oluyor çocuk için…” açıklamasını yaptı.

KALPLİ PAYLAŞIM

Mehmet Ali Erbil sevgilisi Gülseren Ceylan ile birlikte fotoğraflarını kalp emojisi koyarak paylaştı. Gülseren Ceylan’dan aynı fotoğrafları kalple paylaşayarak yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x